top of page

Saa tuttavaks oma kordumatu väliköögiga 

Tänu ainulaadsele Froncrete betoonsegu koostisele saame Sulle luua aastaringselt nauditava väliköögi, mille kergbetoonist fassaad on lisaks ilule ka kerge, vee-, kriimu- ja ilmastikukindel,  lihtne hooldada ... ja keskkonnasõbralik. 

 

2024 hooajaks valmis just uudne moodulväliköök F1, mis pakub lisaks täiuslikule disainile vabadust, paigutada mooduleid ümber nii, kuidas tuju tuleb.  

Screenshot 2024-04-05 at 14_edited_edite

Lase tehtud töödel end inspireerida

6 head põhjust väliköögi loomiseks 

outdoor-kitchens@froncrete.jpeg

Suurepärane 

meelelahutus

Väliköök loob sotsiaalse kogunemisala, kus perel ja külalistel on mõnus suhelda ja ühist toidu valmistamist nautida.

outdoor-kitchen-cheff.jpeg

Toob restorani Sinu aiapeole

Kutsu tunnustatud tipp-kokk või Vladislav Koržets looma unustamatuid maitseelamusi Sinu moodsas väliköögis.

smells of grilling fish.png

Hoiab lõhnad ja mustuse väljas

Õues toidu valmistamine väldib intensiivsete toidulõhnade levimist toas. Froncrete välikööki on ka lihtsam puhastada kui toas asuvat kööki.

unsplash-image-D99y38Na5Xo.jpeg

Parandab toidu maitset ja vööümbermõõtu

Grillimine annab toidule parema maitse ja on tervislikum, kuna rasv tilgub maha, vähendades kalorite sisaldust.

Froncrete väliköök integreeritud pizzaahjuga

Lisab kodule väärtust

Kauakestvate omadustega Froncrete disainväliköök on suurepärane investeering, suurendades kodu emotsionaalset ja rahalist väärtust.

lykandustega_talv.jpg

Toob Sind rohkem õue ja annab energiat

Aastaringselt kasutatav väliköök võimaldab pere ja sõpradega rohkem värskes õhus aega veeta, vähendades stressi ja vaimset väsimust.

Revolutsioon Sinu õuel

Froncrete väliköögi näol on tegemist Hiiumaal toodetud disainköögiga, mille sarnaste tehniliste omadustega konkurenti on maailmast raske leida. 

Aastaringselt nauditav väliköök koosneb Sinu poolt valitud moodulitest, mida saad vastavalt oma terrassi või aia suurusele kokku kombineerida. Kõik õues kokkamiseks vajaminev kraam mahub kappi ja sahtlitesse ära.

Vastavalt Sinu soovidele integreerivad  Hiiumaa meistrimehed töötasapinda keraamilise, gaasi- või pelletgrilli. Loomulikult saame integreerida ka pizzaahju, külmiku, nõudepesumasina, suitsuahju vms.  Kuni kaheosaliste moodullettide puhul saab jalgade asemel kasutada rattaid. Ise valid, kas kasutad valamu juures poe segistit nagu näidisel või oma aia kastmissüsteemi.

Töötasapinna ja fassaadi toonivalikus saate valida seitsme tooni vahel.  Kapid on valmistatud veekindlast vineerist. Furnituurina kasutame maailma juhtiva tootja Blum toodangut. Käepidemed saate valida omale meelepärased ise või meie kaudu firmadelt Furnipart ja Beslag-Design.

Kindel on see, et täna meile kirjutades on Sinu soovidele vastav väliköök pooleteistkuu pärast Sul õues püsti.

Hinnakalkulaator

Vastavalt plaanitava köögi suurusele vali allolevatest elementidest vajalikud komponendid.

Ühe mooduli laius on 60cm. Näiteks kui soovid 180cm laia kööki (nagu näidisel), siis vali 3 ühikut töötasapinda ja soklit. Kui köök on mõlemast otsast nähtav, siis vali 2 otsakülge jne.

Sinu unistuste väliköök on ühe sõnumi kaugusel.
Saada meile vaid oma soovid.

bottom of page